İhtiyaca Göre Düzenlenebilen

Kurumsal Eğitim Çözümleri

İhtiyacınıza yönelik olarak özelleştirilmiş yetişkin ve çocuk-genç eğitimlerimizle, kurumunuzun hedeflerine ulaşmasına katkı sağlıyoruz. Kurumlara iki farklı yöntemle hizmet sunmaktayız: Kuruma Özel (Dışarıya Kapalı - Sadece Kurum Çalışanlarını Kapsayan) ve Genel Katılıma Açık. Bu yöntemlerle ilgili daha fazla bilgiye aşağıdaki sekmelerden ulaşabilirsiniz.

Kurumların özel eğitim talepleri doğrultusunda planlanan ve sadece ilgili kurumun belirleyeceği katılımcılara yönelik olarak sunulan eğitimlerdir. Bu eğitimlerin tarih, yer, saat, süre ve içerikleri tamamen kurumların ihtiyaçlarına göre şekillendirilir. Eğitimler, şirketimizin eğitim merkezlerinde gerçekleştirilebileceği gibi, kurumların kendi lokasyonlarında veya çevrim içi platformlar üzerinden de düzenlenebilir. Eğitim programının sonunda katılımcılara, başarılarını belgeleyen katılım sertifikaları verilir. Bu esnek ve hedefe yönelik eğitim çözümleri, çalışanlarınızın yetkinliklerini artırarak, kurumsal hedeflerinize ulaşmanıza destek sağlar.

Tarih, yer, saat, süre ve içerikleri önceden tarafımızca belirlenmiş, genel katılıma açık eğitimlerdir. Bu eğitimler, maksimum 18 kişilik sınıflarda gerçekleştirilmektedir. Katılımcılar, önceden planlanmış bu eğitimlere katılarak belirli bir konuda derinlemesine bilgi ve beceri kazanabilirler. Eğitim programlarının sonunda, katılımcılara kurumumuzun katılım sertifikası verilir ve bazı programlarda ilgili teknoloji üreticisinin de katılım sertifikasını alma fırsatı sunulabilir. Bu yapı, farklı kurum ve bireylerden gelen katılımcıların birlikte öğrenmesini sağlayarak, çeşitli bakış açıları ve deneyimlerin paylaşılmasına olanak tanır.

Corporate Template
Kurumsal Eğitim

Talep Formu


İletişim

Her türlü sorunuz
için bize ulaşın