Dijital İnovasyon Projeleriniz İçin

Odak Teknoloji Alanları ve Hizmetler

  • icons Images Yapay Zeka
  • icons Images Veri Bilimi
  • icons Images Nesnelerin İnterneti
  • icons Images Bulut Bilişim
  • icons Images Siber Güvenlik
  • icons Images Yazılım Mühendisliği
  • icons Images Gömülü & Donanım
  • icons Images Eklemeli İmalat

Dijital Olgunluk & Dönüşüm Danışmanlığı

Dijital dönüşüm yolculuğunuzda neredesiniz? Dijital Olgunluk Ölçümü, işletmenizin dijital kabiliyetlerini ve potansiyelini değerlendirerek, geleceğe yönelik stratejilerinizi şekillendirmenize yardımcı olur. Bu kapsamda danışman partnerlerimiz, işletmenizin mevcut dijital altyapısını, süreçlerini ve yetkinliklerini kapsamlı bir şekilde analiz eder.

Dijital inovasyon projeleriniz için doğru adımları atmak ve sürdürülebilir bir dijital strateji oluşturmak adına, platformumuz üzerinden Dijital Olgunluk Ölçümü ve Dönüşüm Danışmanlığı yapan uzman firmalarla iletişime geçin.

Teşvik ve Fon Araştırması

Günümüz iş dünyasında, teşvikler ve fonlar; projelerin, yeniliklerin ve büyümenin en büyük destekçisidir. Danışman partnerlerimiz, AB, TÜBİTAK, KOSGEB gibi yerel ve uluslararası fon kaynaklarına yönelik en güncel ve uygun destek programlarını sizler için titizlikle takip eder.

Projeleriniz için finansal destek arayışınızda danışman bir partner bulun ve teşvik araştırmanızı başlatın. İnovasyon ve büyümenin kapılarını aralamak için partnerlerimizle iletişime geçin.

Proje Yazım Hizmeti

Başarılı projelerin ardında güçlü ve etkili bir proje planı yatar. Proje Yazım Hizmeti, işletmenizin dijital inovasyon projelerini hayata geçirirken ihtiyaç duyduğunuz profesyonel destek ve rehberliği sağlar. Uzman danışman partnerlerimiz, projelerinizi en iyi şekilde planlamanıza ve yazmanıza yardımcı olur.

Dijital inovasyon projelerinizde en doğru adımları atmak ve başarıya ulaşmak için platformumuz üzerinden Proje Yazım Hizmeti sunan uzman firmalarla iletişime geçin.

Proje Uygulama ve Geliştirme

Projeleriniz, odak teknoloji alanlarında faaliyet gösteren teknoloji tedarikçisi partnerlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Partnerlerimizin listesine ve çözümlerine ilgili bağlantılar üzerinden ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte projenizi bir çağrı olarak açıp, partnerlerimizin teklif vermesini de sağlayabilirsiniz. Ayrıca proje kapsamında ihtiyaç duyduğunuz insan kaynağına da ilgili bağlantılar üzerinden ulaşabilirsiniz.

Teknoloji Tedarikçisi Misiniz?
Partner Ol

Hizmet Partnerlerimiz

  • Yapay Zeka, Veri, Nesnelerin İnterneti, Yazılım Müh.

Açık Atölye Tech

  • Erişim Yönetimi, Kimlik Yönetimi, Siber Güvenlik

Secure Identity

Daha Fazla Partnere Ulaşmak İçin


Projeler ve Çağrılar

Bu bölümde partnerlerimiz tarafından yapılan projeleri görebilirsiniz. Gizlilik gereği bazı bilgiler ve detaylar gizlenmiş veya belirtilmemiş olabilir.

Projenizi Partnerlerimize Bildirmek İster Misiniz?
Çağrı Oluştur

İnsan Kaynağı

Projeleriniz için nitelikli ve yetenekli bireyler bulmak büyük bir zorluk olabilir. Firmamız, dijital dönüşüm projelerinizde ihtiyaç duyacağınız uzman personeli bulmanızı kolaylaştırır. Kurumumuzda eğitimini tamamlayan yetişmiş insan kaynaklarımıza ve geniş iş ağına erişim imkanı sunuyoruz.

Bu bölümde herkese açık olan insan kaynağı havuzumuza erişebilirsiniz. Gizlilik gereği bazı bilgiler ve detaylar gizlenmiş ya da belirtilmemiş olabilir.

Ayrıca, projenize özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak personeli doğrudan işe almak isterseniz, iş ilanı verme desteği de sağlıyoruz. İlanlarınızı platformlarımızda yayınlayarak doğru adayları çekebilirsiniz.

Projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz yetenekleri bulmanız ve işe almanız için buradayız. Eğitimli ve deneyimli insan kaynaklarımızla dijital dönüşüm yolculuğunuzda güçlü bir adım atın.

İnsan Kaynağı Havuzuna Erişin
Havuza Git
Projeniz İçin İnsan Kaynağına Mı İhtiyacınız Var?
İlan Oluştur
İşletmenizdeki Yetkinlikleri Arttırmak Mı İstiyorsunuz?
Eğitimlere Git

Hackhatton

İşinizdeki problemler için yarışma düzenleyebiliriz.

İş dünyasının çeşitli alanlarında karşılaşılan problemlere çözüm bulmak üzere düzenlediğimiz hackhatton konseptli yarışmalarla işinize değer katmayı hedefliyoruz.

İletişim

Her türlü sorunuz
için bize ulaşın