Yazılım Servisleri

Yazılım Servisleri

Açık Atölye yazılım ekibi olarak, uluslararası arenada benimsenen modern teknolojileri, proje yönetim süreçlerini, yöntem ve araçları kullanarak yüksek standartlarda servis sunuyoruz.

Yazılım Geliştirme

İhtiyaçlarınıza uygun çözümler üreterek size özel yazılımlar geliştiriyoruz.

Entegrasyon

Farklı yazılımlarınızın birbiriyle uyum içinde çalışmasını sağlıyoruz.

Kurulum

Yazılımlarınızı, yüksek verimli çalışacak şekilde optimize ederek tercih ettiğiniz sistemlere kuruyoruz.

Yazılım Geliştirme

Dünyada yaygın olarak kullanılan açık kaynak teknolojiler ve araçlar ile modern yazılımlar geliştiriyoruz.

Mobil Uygulama

IOS ve Android tabanlı sistemler için native ve hibrid geliştirme

Web Uygulaması

Her platformda ve farklı browserlar üzerinde çalışan uygulamalar geliştirme

Kurumsal Uygulama

MacOS, Linux ve Windows tabanlı sistemlerde çalışan uygulamalar geliştirme

Oyun

Unity oyun motoru ile farklı platformlarda çalışabilen dijital oyunlar geliştirme

Yüksek Teknolojik

Bilgisayarlı görme, doğal dil işleme ve veri analizi gibi makine öğrenmesi ve derin öğrenmeye dayalı uygulamalar geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme

Talep ettiğiniz yazılımın, IOS ve Android gibi farklı platformlar için özel olarak geliştireceğimiz uygulamalar ile akıllı telefon, tablet bilgisayar ve akıllı saat gibi mobil cihazlarda çalışmasını sağlıyoruz.

İş sorunlarını çözen, kullanıcıları çeken ve markanızı güçlendiren etkili, kullanılabilir mobil uygulamaları IOS ve Android gibi işletim sistemlerinde çalışacak şekilde native veya hibrid olarak geliştiriyoruz.

M
 • Hibrid Geliştirme
 • IOS Tabanlı Sistemler İçin Native Geliştirme
 • Android Tabanlı Sistemler İçin Native Geliştirme

WEB Tabanlı Uygulama Geliştirme

Şirketlere, bireylere, kurumlara web tabanlı yazılım geliştirme hizmetleri sunuyoruz. Uzman geliştiricilerimiz, web uygulamınızı mobil uyumlu ve yüksek düzeyde duyarlı olmasını sağlamak için en güncel yazılım geliştirme teknoloji ve araçlarını kullanmaktadır.

Projeniz ileri bir web uygulaması ise, sizin için bununla ilgilenecek profesyonellerimiz var.

 

W
 • Her platform ve farklı browserlar için

Kurumsal Uygulama Geliştirme

Kurumsal yazılım projelerinizi işletim sisteminiz üzerinde sorunsuz çalışacak şekilde geliştiriyoruz. Projenize en uygun teknoloji ve araçları belirleyerek, beklentilerinize en üst düzeyde cevap veriyoruz.

Alanında eğitim almış profesyonel ekibimizle veriminizi arttıracak en iyi masaüstü yazılım çözümleri sunuyoruz.

K
 • Windows
 • Linux
 • MacOS

Oyun Geliştirme

Açık Atölye yazılım ekibi olarak satış, pazarlama, eğitim vb. farklı amaçlar için firmalara, kurumlara dijital oyunlar geliştiriyoruz.

Dijital oyun geliştirme ekibimiz, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde analiz ederek, uygun mobil, masaüstü ya da web tabanlı çözümleri sizlere sunar.

O

 

 • Unity

Yüksek Teknolojik Geliştirme

Açık Atölye'de yüksek teknolojik geliştirme; bilgisayarlı görme, doğal dil işleme ve veri bilimi gibi makine öğrenmesi ve derin öğrenmeye dayalı uygulamaları kapsar.

Yüksek teknolojik geliştirme çalışmaları Ar-Ge projesi olarak ele alınır.

 

YT
 • Veri Bilimi
 • Bilgisayarlı Görme
 • Doğal Dil İşleme

Yazılım geliştirme süreçlerimizi müşterilerimizle işbirliği ve etkileşim içinde yürüterek değişime hızlı bir şekilde karşılık veriyoruz. Yazılımın erken ve devamlı teslimiyle müşterilerimiz için rekabet avantajı yaratıyoruz.

Döngüsel Yazılım Geliştirme Süreçlerimiz

01
Analiz

Bu aşamada, projesi ekibimizce yürütülmeye başlanan yazılım ile ilgili fonksiyon, tasarım, performans, güvenlik, sistem vb. gereksinimler analiz edilerek ortaya koyulur.

02
Tasarım

Analiz aşamasında belirlenen gereksinimleri karşılayacak ayrıntılı mantıksal ve fiziksel tasarım yapılır. Veri tabanının, modüllerin, algoritmaların ve yazılımın çalışma mantığının tasarlanması bu aşamada gerçekleştirilir.

03
Geliştirme

Geliştirme aşamasında analizi ve tasarımı bitmiş olan projenin kod yazma işlemi gerçekleştirilir.

04
Test

Bu aşamada kodlanan yazılımın testleri gerçekleştirilir. Birim, entegrasyon ve kabul testleri yapılan testlerden bazılarıdır. Ayrıca sistemin güvenliği ile ilgili çalışmalar da bu aşamada yapılır.

05
Kurulum, Entegrasyon ve Canlıya Geçiş

Testleri tamamlanmış projenin tasarım aşamasında belirlenen sistem ya da sistemlere kurulumu ve diğer uygulamalarla entegrasyonu gerçekleştirilir. Son olarak, yazılım gerçek kullanıcılar tarafından kullanılması için canlıya alınır.

Yazılım projelerinde projenin büyüklüğüne göre bir ekip oluşturuyoruz. Projede proje yöneticisinin yanı sıra kullanıcı deneyimi ve kullanıcı arayüzü tasarımını yapan bir tasarımcı, ön yüzü programlayan bir yazılımcı, yazılımın kullanıcı tarafından görülmeyen mantıksal arka planını programlayan bir yazılımcı, test işlemlerini gerçekleştiren bir testçi ve kurulum ve güncelleme işlemlerini gerçekleştiren bir devops ve bulut sistemleri uzmanı yer alır.

Örnek Yazılım Proje Ekibi

Yazılım Teknolojilerimiz

Ağırlıklı olarak açık kaynak teknolojiler ve araçlar ile yazılım geliştiriyoruz.

Portfolyomuz

Tamamlanan ve devam eden projelerimizi aşağıdaki listeden inceleyebilirsiniz.


Yazılım projelerinizi gerçekleştirmek ve yazılım servisleri ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.


İletişim

ÜST